Heads – Hlavy

Pro „dozdobení“ svých staveb (nebo své vlastní postavy) můžete využít databázi hlav.

Pro přístup do databáze použijte příkaz /hdb, otevře se vám grafické menu.
hdb1
První řádka itemů v menu slouží pro výběr kategorií
hdb2
Hráči mají k dispozici 4 z uvedených kategorii, konkrétně Bloky, Dekorace, Zařízení a Jídlo (první, druhá, třetí a šestá ikonka)
Po vybrání kategorie se v dalších 4 řadách zobrazují odpovídající hlavy. Hlav je velké množství, proto se na poslední řádce často zobrazuje i stránkování, kliknutím na další číslo stránky se zobrazí další hlavy.
hdb3

Další možností je použít hledání, ikonka kompasu vpravo dole. Poté se vám v chatu zobrazí následující text a je třeba zadat název nebo část názvu hlavy, kterou hledáte.hdb4
Pokud zadáte existující název hlav, zobrazí se opět grafické menu z kterého si můžete vybrat hlavu. Např. po zadání textu „ball“ se zobrazí seznam všech hlav co v názvu dané slovo mají.hdb5

 

Cena

Pro získání hlavy stačí v menu na danou hlavu kliknout a mít na účtu dostatek financí. Cena hlav v konkrétní kategorii je vždy stejná a zobrazí se vám po najetí myší na některou z hlav v kategorii.

Kliknutím na hlavu vám bude odpovídající částka stržena z vašeho herního ůčtu a zvolená hlava bude umístěna do vašeho inventáře.

Cena za hlavy v kategorii Bloky, Dekorace a Jídlo je 100CM.

Cena za hlavy v kategorii Zařízení je 500CM.

(Ceny se mohou v budoucnu změnit, stejně jako dostupné kategorie z kterých můžete vybírat)

Komentáře nejsou povolené.